Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg er i 12+4 uke.jeg har så vondt nede i ryggen.det strammer og det er ekkelt.noen som har det sånn?Dårlig matlyst også.og jeg bør jo spise sundt og variert.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei, hei. Jeg tror at jeg er i ca. uke 12 og har akkurat det samme problemet som deg. Ryggen ser ut til å bli værre utover ettermiddagen og kvelden. Matlysten er heller ikke helt på topp, men den har blitt litt bedre enn for eksempel sammenlignet med forrige uke.

Skrevet

Jeg har også begynt å få vondt i ryggen nå - uansett om jeg står eller sitter. Varierer med å være vondt nesten ved bekkenet og så lenger oppover.. Er visstnok ganske normalt, bånd strekker seg og greier:)

Skrevet

Ja, jeg har også lest meg frem til at dette er ganske vanlig og tror nok at vi må bare holde ut smertene. I tilegg, får jeg fryktelig vondt når jeg skal legge meg i sengen om kvelden. Da er jeg helt stiv som en stokk, men det gir seg heldigvis etter en stund når jeg enderlig ligger nede. =)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...