babyandme Skrevet 10. januar 2008 #1 Skrevet 10. januar 2008 pga blødninger tidligere.. Alt så heldigvis bra ut! var en liten livlig krabat vi så Trodde jeg var i uke 14(fikk sist mensen 03.10.07) men ble satt tilbake en uke ca. Men jordmoren sa at fosteret bøyde nakken litt når hun skulle måle, så dersom h*n rettet ut nakken ville det kanskje blitt noen dager til.. vil nok få mer sikkert svar på den ordinære ul om noen uker:) Lykke til videre alle sammen!
m*78 Skrevet 10. januar 2008 #2 Skrevet 10. januar 2008 Hei. Så kjekt det må ha vært å sett at alt stod bra til med den lille :-) Jeg har i tidligere svangerskap vært på en del tidlige UL, å da har de alltid målt den til å være litt mindre, altså regnet med at jeg var kommet kortere på vei. Men på den ordinære har det stemt neste helt overens med menstermin. -Å etter dette har babyene mine vokst og vokst, å blitt målt til å være langt over gjennomsnittet. Det er vel derfor rutine-UL taes i rundt uke 18, da man får de sikreste målene. Men om du er 13-14 uker nå, hører ikke du egentlig til på 2. trimester? Ikke for at det gjør noe at du skriver her altså :-) Bare jeg som ser fra til å komme over dit :-) Masse lykke til vidre!
babyandme Skrevet 10. januar 2008 Forfatter #3 Skrevet 10. januar 2008 Hei! Ja regner me at jeg får en mer sikker termin på den ordinære ul, artig det du hadde opplevd da;) skrev innlegget her inne for å komme med en oppdatering til alle som vet om blødningene jeg har hatt.. at alt var ok=)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå