ønskebarn Skrevet 10. januar 2008 #1 Skrevet 10. januar 2008 føler at magen er så øm , særlig om det blir press på magen . er dette vanlig er i uke 35, kjenner baby sparke.må bare si at jeg har mye luft i magen, kan kansje komme av det??????? er så bekymret om dagen, er så redd noe skal gå galt, engster meg sånn.
bolleovnen Skrevet 10. januar 2008 #2 Skrevet 10. januar 2008 vet akkurat hvordan du har det! er også veldig øm i magen, vært det i et par uker nå. (er i uke 37). er for det meste øverst i magen det er ømt, og da spesielt på kveldene. regner med det er musklene som får litt hard medfart av all turningen der inne:)
ønskebarn Skrevet 10. januar 2008 Forfatter #3 Skrevet 10. januar 2008 blir vel sårt av all sparkingen ja. godt og høre at flere har det sånn:)
la_mia_vittoria Skrevet 10. januar 2008 #4 Skrevet 10. januar 2008 Jeg er også øm i magen, mest høyt opp på sidene. Har en veldig aktiv baby der inne, så det er nok grunnen. Ganske slitsomt nå, for klarer ikke å ligge så mye lenger. Er 38+2 uker i dag
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå