Gjest Skrevet 9. januar 2008 #1 Skrevet 9. januar 2008 Jeg har i løpet av 3 uker våknet 2 ganger av at min samboer onanerer i søvne. Jeg snakket med han etter første gangen og da bare flira vi litt av det. Han sa da at jeg kunne bare satt meg på´n... Hadde ikke lyst å gjøre noen ting med han for jeg er litt redd for at når han våkner så kanskje han vil kalle meg for et annet navn enn det jeg heter osv. Vet jo ikke hva han drømmer eller hvem han drømmer om... Men nattens episode har jeg ikke snakket med han om. Vi har også flere ganger våknet om natten og bare plutselig hatt sex uten at vi vet hvem som har begynt det da. Jeg lurer på om det kan starte når mannen min onanerer. Jeg synes dette begynner å bli ekkelt. Blir liggende våken lenge når jeg våkner av det. Vet ikke hvordan jeg skal reagere på dette her. Vil legge til at de er 2 dager siden vi hadde sex så han burde jo ikke være så nøden. Er det fler som opplever det samme? Og er det noen som vet om dette er helt normalt?
Silja FullFres McQueen Skrevet 9. januar 2008 #2 Skrevet 9. januar 2008 Det er vel normalt. Man kan gjøre mye rart i søvne, det der er ikke det verste...
BettyBoob Skrevet 9. januar 2008 #3 Skrevet 9. januar 2008 unnskyld, men må flire litt hadde en kjæreste som hadde sex med meg i søvne en gang!! slå den!
suseduse Skrevet 9. januar 2008 #4 Skrevet 9. januar 2008 jeg har selv hatt våte drømmer som har endt i at vi har hatt sex.. er vel ikke så uvanlig det? man har jo perioder der man er mere kåt enn andre og
Mamma jei Skrevet 9. januar 2008 #5 Skrevet 9. januar 2008 Huff, så ekkelt for deg! Synd på han også da, hvis han ikke vet at han gjør det. Rart han ikke synes det er flaut selv?
cherry coke Skrevet 9. januar 2008 #6 Skrevet 9. januar 2008 Det er da vel ikke ekkelt og flaut å onanere i søvne? Tror det er helt normalt, jeg. Lucky him=)
Attpåklatten :-)™ Skrevet 9. januar 2008 #7 Skrevet 9. januar 2008 I et forhold hvor man er trygg på seg selv og partneren så er dette bare litt ekstra pirrende for forholdet tror jeg:-) Men når en av partene føler seg usikker, er det ikke greit. Ta deg en prat med ham og snakk ut om hvordan du føler det! Mange problemer har oppstått i forhold, hvor de negative tankene er det største problemet, og da i kombinasjon med dårlig kommunikasjon.
Prish Skrevet 9. januar 2008 #8 Skrevet 9. januar 2008 Ha ha ha... Eksen min hadde sex men meg i søvne. (han sov) Jeg trodde han var våken og lot det stå til, men da jeg snakket om det dagen etter, kunne han ikke huske noen ting :oS Han trodde jeg kødda.
Trulte76 Skrevet 9. januar 2008 #9 Skrevet 9. januar 2008 oppleve jeg noen ganger med min ex også..han begynte å ta på meg..endte opp med vi hade sex hehe..så trudde han det var jeg som begynte hele greia hehe..for ahn våknet jo skikkelig når vi har begynt da ..så mulig JA
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå