Anonym bruker Skrevet 9. januar 2008 #1 Skrevet 9. januar 2008 Altså etter fødsel og tiden på barsel? På hvordan tiden med den lille blir? Og hvem tror de får en superbaby som sover og spiser og ikke noe mer?
Queen_of_the_road*2_gull Skrevet 9. januar 2008 #2 Skrevet 9. januar 2008 Jeg tenker masse på det nå.. Siden jeg mest sannsynlig skal ha ks... Tenkte ikke så mye på det før i går.. Men nå er det en del spørsmål som svirrer ja..
Gjest Skrevet 9. januar 2008 #3 Skrevet 9. januar 2008 Jeg tenker masse på det, og tror på ingen måte jeg får noen superbaby. Stålsetter meg for en kollikkbaby og masse problemer og håper jeg blir positivt overrasket isteden :-). Trodde f.eks. at amming var "problemfritt", men har skjønt nå at det ofte er kjempevanskelig ... Men håper selvsagt på en snill, god og myk rosa baby som sover, spiser og skriker "sånn passe" :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå