Bring_it_on!!:)) Skrevet 9. januar 2008 #1 Skrevet 9. januar 2008 Har sånn veldig vond/ekkel følelse i halsen nå og vet at det tipper enten over til veldig vondt eller blir bra.. Men hvilken te er det man skal drikke igjen for halsvonde?? =)
Bea80 & Gullgutten Skrevet 9. januar 2008 #2 Skrevet 9. januar 2008 Varm melk med honnin i er godt hvis du ikke blir slimete av melken da..... Eller så tror jeg det meste av teer er bra bare du putter litt honning i.
Fire småtroll Skrevet 9. januar 2008 #4 Skrevet 9. januar 2008 Det beste er kokende vann med sitron (fersk sitron) og honning, men sitronte med honning er også fint. Både sitron og honning er bakteriedrepende, i tillegg er honningen lindrende, og virker helende.
Gjest Skrevet 9. januar 2008 #5 Skrevet 9. januar 2008 jeg drikker vanlig earl grey te med honningkamfer drops i når jeg har vondt i halsen. Er friskt og godt for en sår hals. God bedring:o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå