Gå til innhold

skjønner ikke helt d her jeg...


Anbefalte innlegg

Skrevet

etter mine beregninger,skal jeg ha eggløsning idag, men testen var negativ.. når jeg regnet ut min EL så tok jeg utgangspunkt i 28 dager.. den kan nok være litt uregelmessig, så jeg får vel bare fortsette å teste..? har dessverre ikke noen temp måler, men har bestilt..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Begynte du å teste i dag da? Eggløsningstest vil vise positivt 24-48 timer før eggløsningen finner sted.

 

Har du testet i flere dager kan det hende du har eggløsning senere enn du tror. Eggløsningskalkulatorene tar utg.pkt i at eggløsning er midt i syklus, noe som ikke alltid stemmer med hver enkelt kvinne. Eller så kan det være at du ikke får utslag på testene du bruker. Hvis det er tester der du skal tolke streker er det ikke så uvanlig å ikke få positiv.

Skrevet

tatt EL tester 5dager nå... siden fredag.. bruker QR tester. der skal en tolke streker.. kanskje jeg får prøve ett annet merket evt neste pp. (som jeg håper jeg slipper, hehe)

hvilke tester har du brukt?

Skrevet

Jeg brukte først billig tester sine strimler, men de slet jeg med å tolke. Så gikk jeg over til CB digital og de fikk jeg positivt utslag på hver måned jeg brukte de. De er dyre, men jeg brukte de kun for å kartlegge syklusen min.

Jeg merker godt når jeg har eggløsning, men var litt uskker på når jeg kjente hva, så da brukte jeg eggløsningtester for å finne ut av det.

Skrevet

takker :) får prøve CB digital neste gang (forhåpentligvis ikke,men)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...