stinemor23 Skrevet 8. januar 2008 #1 Skrevet 8. januar 2008 Jeg begynner å tvile veldig på kjønnet til min lille baby i magen. Kan noen av dere spådamer fortelle meg hvilket kjønn det er? Jeg lurer også på fødselsvekt, hvor lang fødselen kommer til å være, føder jeg før eller etter termin, når skjer det? =) Blir det noen komplikasjoner, eller går alt fint? =) Blir jeg snart kvitt denne kvalmen? Har termin 23. mars, fått beskjed om at jeg venter ei jente. Jeg er født 20.06.84. =) Håper på svar...=) Da blir jeg glad.... =)
Mamalari Skrevet 8. januar 2008 #2 Skrevet 8. januar 2008 Er veldig usikker når det gjelder kjønn jeg også. Får ikke opp noe ordentlig svar. Beklager. Kanskje hønemor eller noen andre kan. babyen din vil nok være rundt gjennomsnittet, får opp rundt 3400 og 50cm. Får opp 16t på fødselen, og at du vil gå noen dager over termin, rundt den 27 tror jeg du vil føde. Tror fødselen vil starte på natta, føler det er mørkt ute. alt ser ut til å gå fint. Ang kvalmen er jeg litt usikker, men tror du vil ha den til det nærmer seg fødselen.
stinemor23 Skrevet 8. januar 2008 Forfatter #3 Skrevet 8. januar 2008 Tusen takk for svar =) Når det gjelder kjønnet er jeg veldig spent, ingen som spår som kan si noe om hva det er... Har handlet inn alt i rosa, og begynner å bli litt redd for at jeg har handlet feil. Jordmor har sagt flere ganger at hun kunne sikkert si det er ei jente, vært på flere UL. Men jeg er fortsatt ikke sikker... Kan du virkelig ikke få opp noen ting på det? *nysgjerrig* hehe
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå