Ophelia & Jr. Skrevet 8. januar 2008 #1 Skrevet 8. januar 2008 Hei, Jeg er på jakt etter en fotograf i Oslo. Det jeg ønsker meg er en fotograf som tar masse bilder, som jeg etterpå kan få på cd og bruke som jeg vil. Ønsker ikke å være bundet til å bestille kopier fra fotografen. Har skjønt at dette ikke er så vanlig... De fleste leverer bilder på cd med lav oppløsning eller vannmerker på bildene... Har kun funnet en fotograf i Oslo som leverer det jeg vil ha; Øyvind R. Johannessen. Noen som kjenner til han? Eller andre fotografer jeg kan vurdere?
Vannmann35 Skrevet 8. januar 2008 #2 Skrevet 8. januar 2008 Vet ikke hvilke betingelser de har, men disse er svært dyktige http://www.nordstrandsfotografene.no/
mamman-til-madeleine Skrevet 8. januar 2008 #3 Skrevet 8. januar 2008 Hei. Ville bare si at Nordstrandsfotografene eier bildene sine, så du får KUN de du velger å kjøpe derifra. Når det er sagt, så vil jeg aldri igjen bruke noen annen fotograf!! Kan ikke få rost de nok for den dyktigheten de fremviser.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå