Gå til innhold

Da har jeg kjøpt vogn!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hehe,nå har jeg styra masse masse,og bytta frem og tilbake...men har endelig forelsket meg i emmaljunga smart duo.og fikk den til knallpris 4295 kr ny i butikken:) så da kan jeg roe meg med det vogn styret:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Grattis! Hvor var det da? Jeg har ønsket meg emmaljunga siden jeg fikk den førstemann for 3 år siden, og denne gang skal vi ha den også! Litt råflott med ny vogn kanskje når den "gamle" funker ennå, men, men.. :-)

Skrevet

på babykos i sanvika var det,men de har tilbud på emmaljunga i alle babykos butikkene tror jeg... dette er min 3. men ny vogn er stas hver gang. alt annet går i arv..hehe:)

Skrevet

Grattis!!! Hvor mye kostet den? Hva betalte du?,hvilken farge har den? er det en duo eller kompi? er det plass under ? eller oppi til voksipose? er det tynne hjul? eller tykke jul?er den smal eller bred? har den striper? eller ikke? vil ha den eller tetonia spirit!

Skrevet

ehh...ta deg en titt på babykos.no:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...