mine små gull Skrevet 7. januar 2008 #1 Skrevet 7. januar 2008 vet noen om butikker som selger sånne baby seter?var på barnas hus på fredag men dei hadde bare til større barn.. har kjempe lyst på sånn sete til snuppa..
1, 2, 3!!! Skrevet 7. januar 2008 #2 Skrevet 7. januar 2008 Vi har Recaro til alle snart 3! Torshov og Hellanor har de her i Trondheim i alle fall. Kjøpte til de to store (6,5 år og 4 år) på Hellanor. Til nr 3 som kommer i mai, fant jeg et på finn.no.
Duracellgirl*prøver* Skrevet 7. januar 2008 #3 Skrevet 7. januar 2008 Vi skal selge vårt. Kun brukt i 4 mnd. send en pm om du er intressert.Men vårt er blått da, ikke sikkert du vil ha det til jenta di.
Linnea&Julie Skrevet 7. januar 2008 #4 Skrevet 7. januar 2008 på Babymiljø i hillevåg...der kjøpte vi vårt recarosete!
Queen_of_the_road*2_gull Skrevet 7. januar 2008 #5 Skrevet 7. januar 2008 Her er det sånne bilstasj butikker som selger recaro... Sånne som selger uorginalt utstyr til bil.. Sånn setetrekk, girkuler, (råneting), eksosanlegg osv osv
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå