Gå til innhold

Dåpsdrakt?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vet noen om noen linker der vi kan finne dåpsdrakter.. ikke kjoler. til gutten vår =)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

aner ikke.. men hva med babybunad??? det synes jeg er flott som dåpsdrakt!! hvertfall om foreldrene har på bunad. man kan også bruke hvit dress.

 

noe som er veldig flott er jo en heklet drakt,

bukse (i vid sparkebuksefasong med fot. om det ikke er fot er det fint med heklede sokker som matcher) jakke og lue. hvit eller offwhite. drakten kan kantes med silkebånd i den fargen du vil. rundt hals, håndledd, rundt nederst på jakken og på foten. om buksen er med fot kan man legge inn et bånd rundt ankelen på buksa slik at det ser ut som man har på en sokk/tøffel. jeg syns det er fint hvertfall;)

 

ellers så har jeg bestilt kjole til min sønn. en kjole som ikke er så veldig jentete. enkel hvit i engelsk broderi med silkebånd. luen har blonder på som ligger bakover og ikke oppover rundt luen som ei kyse.

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...