Anonym bruker Skrevet 6. januar 2008 #1 Skrevet 6. januar 2008 Oppfordrer jeg alle her inne til å boikotte henne. Ikke svar på hennes innlegg eller lag flere om henne Og ja Cat, jeg vet at det var akkurat det jeg gjorde nå Det er den beste hjelpen vi kan gi henne og familien
Gjest Skrevet 6. januar 2008 #2 Skrevet 6. januar 2008 Dette ble jo bare dumt. Jeg mener at de som ønsker å støtte henne, kan svare på hennes innlegg.
Cat.68 Skrevet 6. januar 2008 #3 Skrevet 6. januar 2008 Ehhhh, så var det visst noen som sa at det var jeg som holdt liv i dette. Veldig smart!!
Gjest Skrevet 6. januar 2008 #5 Skrevet 6. januar 2008 Må si det blir dumt, ja. Men du engasjerer i det minste Cat! Alle Annier (som dere kaller de) er temmelig engasjerte. Virker som om alle glemmer at det er veldig enkelt å trykke anonymknappen, det kan jo like gjerne være dine støttespillere som vil skape litt liv.
Cat.68 Skrevet 6. januar 2008 #6 Skrevet 6. januar 2008 Det kan det være, og det er sikkert noen også, men enkelte trur jeg nok jeg vet hvor jeg har. Derfor det er så greit at de som mener noe kan mene det med nick.
Anonym bruker Skrevet 6. januar 2008 #7 Skrevet 6. januar 2008 de mener en ting med nick, og en helt annen uten, Cat.... derfor kan du slettes ikke vite hvor du har noen som helst!
Cat.68 Skrevet 6. januar 2008 #8 Skrevet 6. januar 2008 Joda det vet jeg. Noen et jeg akkurat hvor jeg har, men enda flere kan dolke meg i rygen er fullstendig klar over det.
Anonym bruker Skrevet 6. januar 2008 #9 Skrevet 6. januar 2008 Dolke deg i ryggen. Hvordan kan du la deg bli dolket i ryggen inne på et forum?
Anonym bruker Skrevet 6. januar 2008 #11 Skrevet 6. januar 2008 Ehhhhhhhhh klare ikke gi meg? Er nok flere av oss "annier" her. Du har jo litt problemer da, når du lar deg dolkes i ryggen her inne stakkar.
Cat.68 Skrevet 6. januar 2008 #12 Skrevet 6. januar 2008 Nå var det vel egentlig ikke akkurat det jeg sa var det vel?? Du var så snill og fortalte meg at det er de som er venn med meg med nick like gjerne kan være uven med meg som anonym. Noe jeg er fullstendig enig med deg om ,og helt klar over. Ergo sårer det meg ikke, Akkurat av den grunn at jeg umulig kan vite hvem det er. Sorry å slå sønder illusjonen din.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå