Gå til innhold

Hjelper dere meg å spekulere litt damer?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er gravid=) Som det synes av nicket mitt.

 

Men så er greia sån. At nesten ingen bukser passer lenger(byttet til mammaklær uke 10 de to andre gangene)og hva er da troligst.

 

1. Jeg er lengre på vei en de 5+2 som jeg skal være, kanskje så mye som 4 uker. Da siste blødning før positivt test var veldig rar.

 

2. Det er to eller fler im maen min(nei takk, hehehe)

 

3. Den der magen kommer mye mye tidligere denne gangen til tross for at det er 2 1/2 år siden jeg var gravid sist.

 

Så hva tror dere er det mest logiske her? Håper jeg kan få en relativt tidlig UL for å få svar på disse spørsmålene.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dytter litt, vil gjerne høre hva dere tror=)

Skrevet

Dytte for vennen! ;-)

 

Ikke umulig ar magen vokser raskere enn med lillemor siden dette er svangerskap nr 3 på forholdsvis kort tid...

Skrevet

Nei, men den kom jo ikke noe særlig raskere med J enn M og da var det jo enda tettere...hmmm... Er det to kan du få dem;-P

Skrevet

Takk=)

 

Hmm, ja nummer et er det jeg å tror mest på

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...