Anonym bruker Skrevet 6. januar 2008 #1 Skrevet 6. januar 2008 Hvordan fungerer det? Og hvor triller du tur (asfalt, skogsvei, grusvei, e.l.) ? Hvilken trille har du? Vurderer å kjøpe en paraplytrille fordi jeg synes Simokombi er så tung.
nytt familie medlem på vei Skrevet 6. januar 2008 #2 Skrevet 6. januar 2008 Vi bruker carena trille og er kjempefornøyd med den. Hadde den med på tur til kreta i høst og i den sov Edvard duppene sine. Den er ikke like god å trille turer med på grus etc men som trille på asfalt og på kjøpesentre er den genial!!
Anonym bruker Skrevet 6. januar 2008 #3 Skrevet 6. januar 2008 Takk for svar Mamma til Edvard Har den små hjul?
nytt familie medlem på vei Skrevet 6. januar 2008 #4 Skrevet 6. januar 2008 Det er faktisk ganske gode hjul - de er små, men ikke av de minste - men det er ikke spesielt god demping på disse trillene - der er sportsvognene MYE bedre!! Vi varierer litt vi - da blir man ganske så glad i funksjonene på begge vognene:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå