Anonym bruker Skrevet 6. januar 2008 #1 Skrevet 6. januar 2008 noen av dere som nermer/gått over termin er hissig om dagene?
Fruktmos- 2 prinsesser:) Skrevet 6. januar 2008 #2 Skrevet 6. januar 2008 Er ikke over termin, men merker at jeg er lett å irritere for tiden ja Er lei av kvalme og vondter overalt!!!
mammamor82 Skrevet 6. januar 2008 #3 Skrevet 6. januar 2008 Det er ingen ting som skal til for å irritere meg om dagen. Er 30 uker, men har vært slik lenge!!! Stakkars min sønn på 2 1/2 år som til tider kan være ganske urolig og ertete, særlig under påkledning hvor min mage er litt i veien kan man si!! Håper dette går over...... : )
Plompen Skrevet 6. januar 2008 #4 Skrevet 6. januar 2008 O JESS!!! FRYKTELIG HISSIG ... mannen min bruker og si at enten so e eg gravid eller så har eg mensen... akkurat samme humøret!
UpsyDaisy Skrevet 6. januar 2008 #5 Skrevet 6. januar 2008 Jeg er 33 uker på vei nå og har vært hissig hele svangerskapet jeg!! På jobb har det vært helt pinlig til tider, men heldigvis merker jeg det selv og unnskylder meg fort etter et utbrudd:0/ Men klarer ikke kontrollere meg!
mæjah Skrevet 6. januar 2008 #6 Skrevet 6. januar 2008 godt å høre at det ikke bare er jeg spm går rundt som en tikkende bombe til tider
melkekua™ Skrevet 6. januar 2008 #7 Skrevet 6. januar 2008 Jeg har 1 mnd igjen til termin og merker nå at hormonene svinger veeeeldig!!!
Siivi Skrevet 6. januar 2008 #8 Skrevet 6. januar 2008 Jeg har vært jææææævli hissig!! Men d har lissom bjynt å bli bere...5dager siden eg har vært hissig på maen min!!Og vi har lissom krangla omtrent kver dag...sefølgelig har d meste vært min feil...mine hormoner... herlig å kjenne seg litt mer normal!
Gjest Skrevet 7. januar 2008 #9 Skrevet 7. januar 2008 Hehh...leste spørsmålet ditt høyt for sambo, og han sier seg enig; Jaa jeg er hissig! Så rodde han seg desperat inn igjen; eller, ikke hissig da...men litt kortere lunte enn vanlig Er syv dager igjen, og jeg synes ærlig talt at vi har lov til å være litt grinete sånn på slutten; det er ikke bare bare å dele kroppen sin med et annet menneske over så lang tid. Kjenner selv at jeg er veldig sliten og trøtt...så da blir det fort til at det går ut over sambo dessverre.. Men han tåler da det
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå