Gå til innhold

sommer bryllup 2009


Anbefalte innlegg

Skrevet

er dere som skal ha bryllup da begynt som smått å planlegge eller? holder på litt jeg :) artig tid i møte.. :)

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja, og det er kjempegøy! Vi gifter oss antakelig i utlandet, så det er sikkert greit å være tidlig ute med planlegging.

Skrevet

Vi har begynt, ja. Er mye det lønner seg å ordne i god tid, og jeg blir så lett stressa hvis jeg ikke føler jeg har kontroll på alt ;-)

 

Og ja, det er artig!

Skrevet

blir veldig moro med bryllup, selvom jeg føler det er laaaangt fram. Har ikke enda begynt å planlegge noe voldsomt, men skal ringe kirke og lokale de nærmeste dagene- for vi tror vi har funnet dato:) håper det er ledig da!

Skrevet

har begynt å planlegge ja.... det er jammen mye detaljer:) hvilken dato har dere havnet på da jenter?

 

18 juli her;)

Skrevet

Sommer 2009 her og=) Er lenge til ja, men tiden går jo så fort... 30 mai her, har funnet og bestilt lokale, er usikker på kirke enda... blir mye tenking da foreløbig=)

Skrevet

Har begynt i det små.

 

- bestemt kirke (ikke bestilt ennå).

- søker litt rundt på nettet etter lokalet.

- gått litt over gjestelistene

. surfer litt rundt på nettet etter brudekjoler

- har sett for meg hvordan bordkortene skal være (men ikke bestemt farge)

 

Tja dette var jo litt ihvertfall. :)

Skrevet

har ikke satt noen dato, men d kan kanskje bli 25.juli :)

har idag satt opp en forløpig gjesteliste og sett litt på nettet på brudekjoler.. skal dere kjøpe eller leie??

Skrevet

jeg skal kjøpe... det er bare fordi jeg er så liten og passer aldri noe som helst så jeg er avhenging av at jeg kan få den 100% tilpasset:) bare derfor! jeg har funnet kjolen jeg vil ha:)

 

http://miranda-brud.no/galleri/demetrios/demetrios33.jpg

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...