Anonym bruker Skrevet 6. januar 2008 #1 Skrevet 6. januar 2008 Er det farlig med fingring tidlig i svangerskapet? 13 uker på vei. Leger vil for eks ikke ta noen undersøkelser av kjeden rundt denne tiden? grunnet redd for å ødelegge vev, hinner, og livmor så tidlig i fasen? Shit...håper ikke jeg har gjort noe dumt, lot nemlig mannen min "kose" med meg i går kveld.
Anonym bruker Skrevet 6. januar 2008 #2 Skrevet 6. januar 2008 Kan ikke skjønne at det er noe farlig. Samleie er jo ikke farlig, så da tviler jeg på at en finger kan ødelegge noe. Penisen er jo mye større.. Har blitt fingret tidlig i alle mine svangerskap, og det har gått bra. Også vært til gynekolog i uke 10, 12, og han undersøkte meg som vanlig.... Går sikkert bra ja:)
Anonym bruker Skrevet 6. januar 2008 #3 Skrevet 6. januar 2008 Nei, dette må du ikke bekymre deg for nei! Så lenge det ikke er noe spesielt som tilsier at du har noe risiko-svangerskap, kan du bare slappe av! Vil tro at legen sier i fra uoppfordret om noe skulle være unormalt og du bør styre unna sex! Kos deg så lenge du!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå