Gå til innhold

Ha-ha, jentungen har funnet en løsning....


Anbefalte innlegg

Skrevet

På hvordan hun skal unngå irettesettelser eller hva jeg nå skal kalle det. Helt i fra hun var liten har jeg vært opptatt av å snakke med henne i stedet for bare si nei, nei, nei. Forklarer nesten alltid hvorfor jeg sier nei. Og har vært opptatt av at hun da skal se på meg (sitter på huk osv). Men også når jeg roser henne og forteller hvorfor jeg synes at hun er flink har jeg vært opptatt av øyekontakt.

 

Resultat: når hun har gjort noe "ulovlig" viser hun det veldig tydelig ved å knipe sammen øynene sånn at jeg ikke får "snakket" til henne.

 

Så søt at jeg smelter jo helt innvendig samtidig som jeg må holde maska ovenfor henne.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

He,he! Litt søtt, da!I Og da er hun jo "borte", sånn at du ikke får sagt noe.......

Skrevet

Hehe, de lærer fort ja :-) Jeg avslutter alltid "alvorspraten " med en klem for å vise at alt er bra mellom oss... Junior som har funnet ut at det er like greit å hoppe over "alvorspraten" kommer derfor løpende og gir meg en god klem. Ikke lett å være sint da :-)

Skrevet

Nei, de vet hvordan de skal tvinne foreldrene rundt fingrene....

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...