Anonym bruker Skrevet 5. januar 2008 #1 Skrevet 5. januar 2008 Skal gifte meg på Gran Canaria (Sjømannskiska) i mars,er det noen som vet hvor jeg kan finne en "bra" blomsterbutikk hvor jeg kan kjøpe brudebuketten min??? Og andre små ting??? Lykkelig mamma til to
♥2 små gull♥ Skrevet 5. januar 2008 #2 Skrevet 5. januar 2008 Hvis du går på sidene til interflora (www.interflora.no) så ser du at man kan bestille blomster som leveres i Spania der (er dårlig i geografi, men mener at grand canaria ligger under spania?? ). Dvs. at de har en samarbeidspartner i Spania som garanterer deres kvalitet. Jeg ville ringt interflora og hørt, først og fremst om de har en samarbeidspartner på Grand Canaria, og om den er å anbefale.
ls87 Skrevet 6. juli 2008 #3 Skrevet 6. juli 2008 Heisann! Var det en fin opplevelse å gifte seg på Gran Canaria? Vi skal gifte oss der neste år;) Gleder meg! Noen tips?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå