Glajenta:) Skrevet 5. januar 2008 #1 Skrevet 5. januar 2008 Hei jenter:) Jeg lurte bare på om noen av dere vet om et fint svangerskapskurs i Tønsberg? Evt hva dette koster? Skal prøve å dra med meg mannen min;)
Gjest Skrevet 5. januar 2008 #2 Skrevet 5. januar 2008 Jeg var på kurs på tønsberg sykehus når jeg ventet førstemann. da betalte vi 600 kr mener jeg, for meg og samboer. mulig det har gått opp i pris nå da, dette var august 2006. Jeg kontaktet sykehuset og meldte meg på kurs der. da fikk vi også omvisning på føde og barsel. veldig greit!
Glajenta:) Skrevet 5. januar 2008 Forfatter #3 Skrevet 5. januar 2008 Så bra! Da skal jeg ta kontakt med dem. Tusen takk for svaret:)
nr 2 i magen✩♥☆ Skrevet 5. januar 2008 #4 Skrevet 5. januar 2008 Heisann:) Ringte sykehuset i går å sjekket, skal være et kurs den 19. jan om det blir nok påmeldte. Koster 600 per par. Om det ikke blir nok påmeldte settes ikke neste kurs opp før 1. mars. Så håper flere melder seg på så det blir kurs på oss;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå