Juicy med spirer! Skrevet 4. januar 2008 #1 Skrevet 4. januar 2008 Hadde bare lyst å fortelle henne at jeg hadde sluttet på pillen og prøvde å bli gravid. Og så ville jeg selvfølgelig høre med henne om dette syklussystemet mitt... ) Er på dag 73 nå og syntes det er litt rart! De to forrige syklusene mine var på 28 og 35 dager og vi har vært prøvere siden august. Som hun fortalte er det jo ikke normalt å bli skikkelig undersøkt før det har gått et år, men uannsett så henviste hun meg til gynekolog for en ultralyd! Syntes det er kjempeflott at hun tar meg på alvor, men ble jo nesten litt paff også - at det skulle gå så fort, men for all del, jeg klager ikke ) Gleder meg til jeg får brevet fra gyn. om jeg har fått time, men regner med 1 mnd ventetid! I mellomtiden skal vi bare kooooose oss! ) )
turkis Skrevet 4. januar 2008 #2 Skrevet 4. januar 2008 Hm, syntes jeg hadde lange sykluser men dette var jo veldig langt da. Veldig kjedelig når man ønsker seg barn. Det er jo alltid godt å få et svar, så jeg håper du får time raskt. Godt dere klarer å fokusere på kos i ventetiden
Juicy med spirer! Skrevet 4. januar 2008 Forfatter #3 Skrevet 4. januar 2008 Hehe, kan ikke love noe, men vi skal iallefall prøve å kose oss
Pooh Skrevet 4. januar 2008 #4 Skrevet 4. januar 2008 Godt å høre at det er flere med lange sykluser. Jeg er vel på dag 65 eller noe jeg nå, muligens nærmere 70. Dette er første syklus etter p-pilleslutt, så det overrasker meg ikke. Var sånn sist gang jeg sluttet også. Da kom mensen etter ca 70 dager. Så nå venter jeg i spenning. ) På det ene eller det andre.... Lykke til!!!
Juicy med spirer! Skrevet 4. januar 2008 Forfatter #5 Skrevet 4. januar 2008 Hun tok en test også av meg, og den var jo negativ. Det var vel fjerde testen i denne syklusen )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå