Gå til innhold

Ang vekt siste mnd...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har gått opp 15 kilo dette svangerskapet, føler det holder, har ca 30 dager igjen til termin.. Vilken erfaring har dere som snart er fullgått men vektøkning, siste mnd??????

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei,jeg er i uke 39,gått opp 15 kg tilsammen,men den siste mnd har jeg bare gått opp en kilo. Så økningen stagnerte etter uke 34 for min del :) Gikk mest opp i midten av svangerskapet.

Skrevet

forrige gang gikk jeg opp ca 12 kilo, det meste i midten av svangerskapet. jeg brukte samme klær og gikk lite opp på slutten. ikke sikkert du blir noe større. 11 kilo gikk bort på sykehuset, så 15 kilo skal du ikke bekymre deg over!

Skrevet

Jeg har lagt på meg ca 7 kg hittil og er redd for at kiloene skal renne på nå den siste tiden. har lest at en helst ikke skal gå opp mer enn halvt kilo i uken på slutten.. hvorfor det? er det noe fare for barnet eller er det greit dersom en ikke har gått opp så mye hittil?

Skrevet

har lagt på meg 6.5 kilo til nå i uke 36,ned en kilo nå i jula.Matlystener vel ikke helt på topp...Sist gikk jeg ned 10 kg på sykehuset..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...