Gå til innhold

Flere som spotter flere dag før mensen setter i gang?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Spotter = småblødninger innimellom

 

Har trodd i 3 dager at jeg har mens, men den setter ikke igang skikkelig. Regner med at dette ikke er så bra når man prøver å bli gravid. Blir jo utrolig lang mens når man spotter i 3-4 dager og så har mens i 5-6 dager.

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg spotter brunt i 1-2 dager før jeg får mensen. Ikke mye, ser det mest når jeg er på do og tørker. Etter en dag eller to med spotting kommer mensen, men kun i 1-3 dager.

 

Skjønner at det blir lenge for deg, men har hørt at dag 1 i syklusen er den første dagen med friskt blod....er hvertfall det jeg regner som dag 1. Har spottinga di annen farge enn "selve mensen"?

 

Er nettopp ferdig med en syklus (fikk besøk av tanta igår...aaargh!), og ble rimelig skuffet da spottinga startet. Vi var bare i vår 2. pp da, så har ikke fulgt så godt med kroppens signaler tidligere. Er ikke lett å vite hva som er symtpom på TR og hva som er symptom på graviditet når man ikke har kjent etter før, men føler at jeg begynner å bli mer kjent med kroppen min nå. Lykke til!! :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...