Butterfly_Flip Skrevet 3. januar 2008 #1 Skrevet 3. januar 2008 Etter at lillemann begynte i barnehagen, har det nesten gått slag i slag med sykdom hos MEG. Jeg ble på forhånd fortalt at gutten kom til å bli mye syk i begynnelsen, men jeg også er mye syk. Jeg har bare vært frisk med korte mellomrom siden lillemann begynte 29.10.07 Er dette noe dere andre har erfaringer med. ?
Gjest Skrevet 3. januar 2008 #2 Skrevet 3. januar 2008 Kjenner meg godt igjen ja. Spesielt på høsten.....vi er på andre høsten nå. Har hatt så mye rart...øyebetennelser...visste nesten ikke at det fantes jeg. Ser ikke ut til at immunforsvaret bygges opp noe særlig heller.
Heaven har født::) Skrevet 3. januar 2008 #3 Skrevet 3. januar 2008 Hei. Slik var det her i litt over et år etter at ungene begynte i barnehagen. slitsomt egentlig. og det er ofte like mye foreldrene som blir syke. ungene drar jo med seg alle mulige bassselusker hjem:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå