vilha3 (09.09.07) Skrevet 3. januar 2008 #1 Skrevet 3. januar 2008 ******* og masse fødestøv til de som har behov for det********!!! Klarer ikke holde meg borte fra disse sidene, selv om minstemann hos oss straks bli 4 mnd. Er jo såååå koselig å være her, så mye forventninger og spenning og kjærlighet! :-) Vet at ventetiden kan være ualminnelig lang og at det er mange bekymringer, plager og vondter man skal igjennom- men det er sååå verdt det! :-) Ønsker dere masse lykke til med fødselen! Møt de utfordringene den byr på med en tanke om at når det hele er over er du Mor til et Mirakel du vi elske høyere enn himmelen! Stoor mammaklem til dere fra en superstolt trebarnsmor. :-)
Gjest Skrevet 3. januar 2008 #2 Skrevet 3. januar 2008 Jeg stjeler til meg litt av den klemmen, jeg =) Venter og er fryktelig utålmodig - og enda er det elleve dager til termin! Så godt med en klem, ja... =D
Anonym bruker Skrevet 3. januar 2008 #3 Skrevet 3. januar 2008 Tusen takk, den varmet! Ble sendt hjem fra føden, for lite action, men jeg er utslitt. Men gleder meg til å bli 4- barnsmor, det er en stor gave!
Gjest VerdensHeldigsteMamma Skrevet 3. januar 2008 #4 Skrevet 3. januar 2008 Takker for den og sender en stoooor klem tilbake!! Dette er SÅ verdt det, selv om vi er slitne nå...bare å holde ut og tenke på premien som venter oss=) Klapp på skuldra til alle fødeklare damer som teller dager, timer og minutter nå på nyåret!!
melkekua™ Skrevet 3. januar 2008 #5 Skrevet 3. januar 2008 Så hyggelig innlegg ;o) Det lyste opp dagen! Akkurat nå har jeg lyst på enda et barn, men vi får nå se når andremann melder sin ankomst. Stor klem til deg også )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå