snurretassa Skrevet 3. januar 2008 #1 Skrevet 3. januar 2008 Dette innlegget postet jeg egentlig 13. mai 2006.. Vi hadde mistet kosedyret til poden, og var desperate etter å finne det, evt et likt. Den gang fikk jeg tilsendt ett nytt i posten av en veldig snill DiB-bruker! Helt gratis og greier :-) Småen merket ikke forskjell, og alle var happy. Nå er småen 2,5 og mer knyttet til dette dyret enn noensinne, og vi presterte å glemme det i bhg i dag. Ikke lurt, det tok ham minste en time ekstra å sovne, mye vræling. Så da tenkte jeg at det hadde vært pokker så praktisk med en i reserve! Altså; er det fortsatt noen som har en slik en liggende? Den er altså blå, med noen flekker på, en liten hale og en stor svart snute. Og selvsagt veldig god og myk.. Jeg kan selvsagt betale porto for den, og den trenger ikke se ubrukt ut.. Ha en fin kveld!
snurretassa Skrevet 3. januar 2008 Forfatter #3 Skrevet 3. januar 2008 Nei, det er ingenting inni, bare litt vanlig fyll.. :-)
pøber´n & je Skrevet 3. januar 2008 #4 Skrevet 3. januar 2008 Fint om du kunne fått lagt ut et bilde av den
snurretassa Skrevet 3. januar 2008 Forfatter #5 Skrevet 3. januar 2008 He, he, hvordan gjør jeg det? Har ikke gjort så mye kompliserte greier her inne før.. Men har lagt dent inn på mine bilder, hjelper det? :-0
Lisa & lille Noah<3 Skrevet 3. januar 2008 #6 Skrevet 3. januar 2008 http://www.dinbaby.com/content/view/imageingallery/511664 Link tl bildet ditt, så er det lettere å finne frem:) Jeg har desverre ikke en sånn hund, men hadde jeg hatt skulle dere mer enn gjerne ha fått den. Lykke til med jakten:)
lille je Skrevet 3. januar 2008 #7 Skrevet 3. januar 2008 Vi har en sånn! Men småen er veldig glad i den, dessverre:(
snurretassa Skrevet 3. januar 2008 Forfatter #8 Skrevet 3. januar 2008 Takk til dere begge! Greie folk, altså. Skjønner at lille je ikke gir bort deres, dette er verdifulle saker! Får vi ikke tak i, skal vi nok overleve dette også. Takk for hjelpa! Og god natt.. ;-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå