Gå til innhold

Skal jeg...(samme som leneforeldre..)


Anbefalte innlegg

Skrevet

..bruke 8000 på en uke i shalm el sheikh.. eller skal jeg ikke...? Så godt det hadde vært da... (gjelder vesla og meg+ en venninde)

Videoannonse
Annonse
Gjest Sekretøsa
Skrevet

HAdde jeg hatt råd til det, så hadde jeg gjort det ja, uten tvil!

Skrevet

Hadde jeg hatt råd hadde jeg helt klart gjort det.

Skrevet

Funnet en nå til 10000 for oss alle tre....Hmm.. har penger og har penger fru blom... *kremt*

Skrevet

Nesj. Jeg hadde ikke giddet bruke så mye penger på en uke i et så utrivelig land. Men det blir selvsagt en smakssak. =)

Skrevet

Ååå? Har du dårlig erfaring?

Skrevet

Jeg har vært der, hadde en fantastisk deilig tur. Hadde jeg følt jeg hadde penger til det er det absolutt et sted å bruke de på!

Skrevet

Ehh.. Ja.. var det da. Blir vel den ene ferien da men.. fy som det frister!!

Noen andre som kan anbefale andre steder? Nå?

Skrevet

Til en pris av 3995,- Høres dette bra ut? Reisen er med pyramidene reiser....og hotellet heter Sharm Reef..

 

"All inclusive: Følgende er inkludert i prisen: Frokost, lunsj, middag og drikke til måltidene serveres på hovedrestaurant. Snacks og drikke serveres ved poolbaren imellom måltidene. Poolbaren er åpnet fra kl: 10:00- 18.00 Lokalt øl og vin er inkludert. Alle drikke serveres i plastglass."

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...