Gå til innhold

Dere som har menn som røyker


Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg snakker da ikke om sigaretter...

 

Hvor ofte gjør de det, og blir de veldig annerledes? Er det bare på fest eller til hverdags også? Hva med jobben?

 

(Jeg vil helst ikke ha svar fra naive mammaer som tror at dette bare er et tulleinnlegg og ikke har peiling på hva de snakker om)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Om du snakker om cannabisrøyking, så har jeg kvinne som gjør det. Og røyker det selv. Ytterst sjelden, aldri vært en hverdagslig aktivitet, har fint lite med jobben å gjøre. Ingen av oss blir voldsomt annerledes av å ta en joint - mye som en lett alkoholruset person, noe mer innesluttet.

 

Hvordan det?

Skrevet

har en mann som røyker, og det har blitt litt mye. Plager meg egentlig ikke veldig mye for han er stort sett seg selv, som du sier, litt mer avslappet, men er redd for at det skal bli altfor mye å gå utover jobben etc.

Skrevet

De fleste jeg kjenner som røyker mye og daglig blir litt snodige, ville ikke anbefalt det i lengden.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...