Gå til innhold

Noen med peil på gullfisker her??


Anbefalte innlegg

Gjest Sekretøsa
Skrevet

Skulle kjøpte mat til dissa små fiskene som svømmer rundt her, fikk en boks, dro hjem, åpna den, og oppi så lå det sånne kuler.... Ikke flak liksom, men små brune kuler. Tenkte, "jaja", og slang de oppi, og nå er vannet gromsete... Er dissa kulene beregna på gullfisker som er i boller med renseanlegg???

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jeg bruker kuler til den "sugefisken" min jeg... gullfiskene får flak..

spurte du etter mat til gullfisk?

Gjest Sekretøsa
Skrevet

Ja.. sa jeg hadde slørhaler, og fikk detta...!? har ikke sugefisk... kanskje bikkja vil ha de? Haha

Skrevet

Hvor mye ga du dem da? Når du bruker kuler så trenger man ikke mate så mye, men vær sikker på det er riktig mat du har fått.

Skrevet

maten spesielt beregnet på gullfisk er slike kuler, de trenger bare noen få få, og gir to for mange vil de løse seg opp og lage grumsete vann:-)

Gjest Sekretøsa
Skrevet

njei, en 10 stk kanskje... men de klarte jo ikke og spise den da.. står jo ikke på norsk på den pakka, skjønner ikke nederlandsk!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...