Gå til innhold

har kastet ut mann og barn , hihi


Anbefalte innlegg

Skrevet

og satte i gang ryddingen nå.. skammer meg over å ha hatt det sånn men sykdom,kaos og vekkreising gjorde jo at det ikke ryddet av seg selv! :s Men endelig har far henne alene litt også :o)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jeg har også "kastet ut småen" men til far da. å planen er og rydde men jeg sitter her. tihi :)

Skrevet

ja,sant..sånn er det her og... har fryktelig vondt foran på magen så går litt tregt her.. kan jo være fordi jeg ikke har spist i dag men får fortsette jeg .. :s

Skrevet

da ville jeg spist om jeg var deg. aldri bra og ikke spise. og da får du jo ventet litt med og rydde også ;-)

Skrevet

ja,sant det :-) men er ikke så mye spiselig her i hus etter at vi har vært borte etter jula og ikke handlet inn noe.. kom hjem i går,hehe

Skrevet

å.. hm.. da har du jo en fin unskylding til og be far og barn ta med en pizza hjem etter på :-)

Skrevet

har ikke så mye cash etter julå :P men jeg finner nok noe å ete på!!

Skrevet

nå syns jeg du er vanskelig. her kommer jeg med masse gode forslag for at magevondten skal gå bort, men hjelper du til? nei... hehe. ok jeg skal blande meg ut av frokosten din ;-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...