kokosyklus Skrevet 1. januar 2008 #1 Skrevet 1. januar 2008 ...tenker jeg bringebærterte. Så får jeg fryktelig lyst på kake:) mmmm!!!
klumpen og gullet Skrevet 2. januar 2008 #3 Skrevet 2. januar 2008 Oj det fikk jeg lyst på også! Med vaniljekrem, sprø tertebunn og masse lubne mørkerøde bær!!!!! Dårlig gjort kokosykslus =)
kokosyklus Skrevet 2. januar 2008 Forfatter #4 Skrevet 2. januar 2008 Ha ha ha ha ha ha! Jeg sitter og vurderer å ta en tur på Tullins for å få i meg et sinnsykt godt kakestykke... AH!! Bra kontoen er tom
klumpen og gullet Skrevet 2. januar 2008 #7 Skrevet 2. januar 2008 Ååå det fikk jeg også lyst på! Fra Môvenpick...
klumpen og gullet Skrevet 2. januar 2008 #9 Skrevet 2. januar 2008 Har vært helt matvrak i hele dag, så nå har jeg overtalt kjærsten til at vi skal ut og spise dim sum... Det kan jo bli lenge til neste gang vi får gått på restaurant! Og gjett om jeg skal ha dessert idag!!!!!
M*A*S*H* Skrevet 2. januar 2008 #10 Skrevet 2. januar 2008 Nei nå må dere holde opp med å friste meg sånn!!! Jeg har bare noen tørre pepperkaker i huset og de er jeg pittelitt lei nå!!! *furter* Jeg har kjempelyst på bringebærkake. Sånn med rød gele med masse bær i på toppen, og sånn deilig ostekrem og kjeksbunn...
kokosyklus Skrevet 2. januar 2008 Forfatter #11 Skrevet 2. januar 2008 Hmmm, tror jeg skal prøve å overtale mannen min til en tur på Tullins. Der har de både bringerbærkake OG en vanvittig creemy sjokoladekake.... jeg får aldri bestemt meg for hvilken. Ho ho ho!
M*A*S*H* Skrevet 2. januar 2008 #12 Skrevet 2. januar 2008 Må man bestemme seg for bare én???? En kake i hver hånd. Enkelt og greit;-) (huske på babyen også vettu!)
kokosyklus Skrevet 2. januar 2008 Forfatter #13 Skrevet 2. januar 2008 Ja, sant det! Det er alltid så frustrerende å bare måtte velge en kake... Men til 70 kr stk tror jeg at det holder med ett stykke;) he he!
klumpen og gullet Skrevet 2. januar 2008 #14 Skrevet 2. januar 2008 Shit, jeg hadde tatt begge! Du kommer til å angre senere ikveld og tenke "hmmmm, jeg skulle tatt den andre.."
MajjaHarToVakre♥♥ Skrevet 2. januar 2008 #15 Skrevet 2. januar 2008 Ååååå, hvorfor gikk jeg inn på denne tråden.... Hvor kom alt vannet i kjeften fra, tro?.. *sukk*
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå