GRAVIDMedNr2*FØDEKLAR* Skrevet 1. januar 2008 #1 Skrevet 1. januar 2008 Lurer på om det er noen vits i å ta en graviditetstest når jeg hadde sist mens den 6 desember. Har vært gravid 2 ganger før, men mistet begge gangene =( Lurer på om det er noe galt med meg=( Ønsker meg så inderlig en liten en!!!!!! Klem takk for svar på forhånd =)
2gutter:) Skrevet 1. januar 2008 #2 Skrevet 1. januar 2008 Ja ta en test du:) Så får du vite helt sikkert:)
MasooDina Skrevet 1. januar 2008 #3 Skrevet 1. januar 2008 åj så spennende, skal krysse fingrene og håpe på positivt svar tror vi har ikm ca samtidig =)
GRAVIDMedNr2*FØDEKLAR* Skrevet 1. januar 2008 Forfatter #4 Skrevet 1. januar 2008 Hmmm tror du jeg får vite det da? er utorlig trøtt, sover til 14.30 og er trøtt ighjen kl 18:s
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå