Suss@ med 3 gutter Skrevet 1. januar 2008 #1 Skrevet 1. januar 2008 Gutten min vil ikke ta pupp pumper ut melk til han, så jeg pumper ut melk til han.. Men det virker som om det blir mindre å mindre melk her, nå får jeg ikke ut mere en 30-40ml av hver pupp når jeg pumer.. det er jo bare 16 dager siden jeg fødte!!! Burde det ikke bare bli mere melk med tiden?? Noen som har peiling?
nr to kommer snart Skrevet 1. januar 2008 #2 Skrevet 1. januar 2008 Det blir vel mere melk hvis det er behov for mer. Prøv å pumpe enda litt oftere (vet jo ikke hvor ofte du gjør nå da) det skal hjelpe. Ta kontakt med hs for å få tips til at babyen vil ta puppen. De suger bedre enn pumpen.
prøvekluten+3små Skrevet 2. januar 2008 #4 Skrevet 2. januar 2008 skriver under på den med ammete! jeg drikker fire store kopper om dagen dersom jeg merker nedgang i produksjonen..og det funker som fy! i tillegg gjør den teen bra for magen til lille her.. videre det med puppingen..prøvd å legge deg på et mørkt og stille rom når du gir han?evt legge et helseteppe delvis over ansiktet når du ammer? det må vi gjøre her...lille blir distrahert og klarere ikke konsentrere seg om det er mye lyd og personer i rommet..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå