mams1979+2små Skrevet 31. desember 2007 #1 Skrevet 31. desember 2007 Gjerne nettbutikk.... Har hatt shooshoos, men de begynner å bli for små (finnes ikke i større tror jeg) Ønsker ikke sånne stive, men noen som er gode å bevege seg i. Han er 1,5 år!
IgglePiggle Skrevet 31. desember 2007 #2 Skrevet 31. desember 2007 disse er helt super.. www.robeez.com
Elletuppa Skrevet 1. januar 2008 #3 Skrevet 1. januar 2008 Tulla her bruker bare crocs.Ho vil ikke bruke noe annet. Venter hennes tredje par i posten te uka.
Mamma til gutt06+jente mai-10 Skrevet 1. januar 2008 #4 Skrevet 1. januar 2008 Vi bruker sånne skinn/lærtøfler av merke Shooshoos. Men de er ganske tynne nå som det er kaldt. Så lillegutt fikk kjempe fine tøfler i julegave, de er laget av elgskinn utenpå og lammeull inni. Fikk likedanne selv, og de er utrolig gode. Kjøpt på en butikk som heter odel og eie. Men har hørt at de selger de på nettet også.
Denice Skrevet 1. januar 2008 #5 Skrevet 1. januar 2008 Samme her.. men vi har ikke kjøpt på nett.. hvor kjøper du?
GuriMalla - ♀♂♂ Skrevet 1. januar 2008 #7 Skrevet 1. januar 2008 Anbefaler Robeez skinntøfler. De er varme og gode, sitter godt på foten. De har dem på Barnas Hus ihvertfall og de finnes i store størrelser også.
Mamma til snart 3 <3 Skrevet 1. januar 2008 #8 Skrevet 1. januar 2008 Vil anbefale robez tøfler. Både jeg og guttungen elsker de. Du får de på robez.com eller på butikker. Om du har en barnas hus i nærheten selger de den der affal
Elletuppa Skrevet 1. januar 2008 #9 Skrevet 1. januar 2008 Bestiller på taylorshoes.com , stort sett halv pris av i norge
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå