Gjest Skrevet 30. desember 2007 #1 Skrevet 30. desember 2007 Jeg ventet mensen på julaften..Den er ikke kommet... Pleier være ganske så regelmessig også så jeg kaldsvetter absolutt litt nå ja..Men det kan vel være andre grunner til at mensen ikke har kommet eller? som stress eller noe sånt? Jeg har ingen graviditets-symptomer i allefall... Noen andre som har opplevd lignende uten å være gravid?? (til eventuelle anonyme eller andre som føler for å påpeke det: ja jeg har hatt sex en gang uten prevensjon, huff så dum osv jeg er men skjedd er skjedd og nå håper man på det beste istedet for det verste.. og jeg spør her inne fordi det er dette forumet jeg pleier å bruke....så slipper dere spørre hehe)
Snuppa! Skrevet 30. desember 2007 #2 Skrevet 30. desember 2007 Kanskje du må kjøpe en test i morgen så slipper du å gruble lenger Jeg hadde sex ubeskytta en gang,og der satt spira gitt. Håper det ordner seg. Lykke til!
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 30. desember 2007 #3 Skrevet 30. desember 2007 jeg har opplevd noe lignende og ikke vert gavid ;-) kjøp en test i morgen du :-)
Gjest Skrevet 30. desember 2007 #4 Skrevet 30. desember 2007 Uff jeg vil ikke teste hehe, jeg vil ha mensen nå!! Venter til over nyttårsaften i allefall og håper den kommer, hvis ikke får jeg krype til korset og teste:)
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 30. desember 2007 #5 Skrevet 30. desember 2007 hehe.. så det er bedre og leve i uvishet?
Gjest Skrevet 30. desember 2007 #6 Skrevet 30. desember 2007 Jeg hadde ikke mensen på 54 dager en gang, men var ikke gravid. Ingen skjønner hvorfor den uteble. Så du trenger ikke være sånn kjemperedd.
Gjest Skrevet 30. desember 2007 #7 Skrevet 30. desember 2007 Ja jeg foretrekker å stikke hodet i sanda noen dager til før jeg går til skafottet...
Gjest Skrevet 30. desember 2007 #8 Skrevet 30. desember 2007 Satser på at det er stress eller noe som gjør at den ikke er kommet..
Gjest Skrevet 6. januar 2008 #9 Skrevet 6. januar 2008 Bare for å oppdatere, jeg er IKKE gravid altså, mensen kom for noen dager siden;)
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 7. januar 2008 #10 Skrevet 7. januar 2008 gratulerer? hehe altid vanskelig og vite hva man skal si på sånne her ting... hehe
Gjest Skrevet 7. januar 2008 #11 Skrevet 7. januar 2008 haha jo denne gangen er det gratulerer:D Passer dårlig med en "titt tei her er jeg i magen din" nå så Nå må jeg sannelig få samlet energi til å dra å få satt inn den spiralen altså hehe
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå