Gjest Skrevet 30. desember 2007 #1 Skrevet 30. desember 2007 sånn har vi hatt det leeenge..Handler ikke m at vi er gniene eller noe - selv om nicket mitt tilsier så..hehe.. men alle gjestene tar med litt mat hver, så slipper vertene å bruke altfor mye tid... litt kylling,eggerøre, salat, spekemat, potetsalatroastbeef, reker, laks plussplusspluss.. mye som skal ordnes, greit å dele litt da:-)
Torpekjærringa Skrevet 30. desember 2007 #2 Skrevet 30. desember 2007 Vi gjør også det sånn ) er 4-5 par som samles på nyttårsaften , alle med barn ) så¨da tar vi med litt hver - suveren tradisjon syns vi !!
selfangerkjerringa Skrevet 30. desember 2007 #4 Skrevet 30. desember 2007 Vi har også tradisjon på det Sånn halvveis i hvert fall, hehe... vi feirer ofte sammen med forldrene mine og noen vennepar av dem/oss, dem av oss som er verter står for kalkunen, vi andre står for resten av maten. Ifjor stilte vi med dessert/kake.
Gjest Skrevet 30. desember 2007 #5 Skrevet 30. desember 2007 helt enig, er såå genialt..og så digg, etter ei uke med ribbe, stek, pinnekjøtt og tuunge middager.. da er det godt å velge fritt:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå