Veronica og mini Skrevet 30. desember 2007 #1 Skrevet 30. desember 2007 Jeg har vært på Lindex et par ganger, men blir bare forvirret av utvalget. Det finnes mange forskjellige typer, og jeg vet heller ikke hvilken størrelse jeg trenger når puppene er fulle av melk. Noen som kan komme råd og vink?
Har to herlige gutter! Skrevet 30. desember 2007 #2 Skrevet 30. desember 2007 kjøp uten spiler de passer stort sett når du kjøper de nå..har selv kjøpt fra cubus disse triumf bh'ene en i hver størrelse, altså en sm passer nå og en str større..de er litt dyrere men gode å ha på
M@mm@ :-) til to!♥ ♥ ♥ ♥ Skrevet 30. desember 2007 #3 Skrevet 30. desember 2007 Anbefaler på det sterkeste Cubus sin.... Det er bare en variant og den er uten spiler og er KJEMPEGOD. Hun i butikken der jeg kjøpte sa at det visstnok er en kopi av Triumph sin. Den er skikkelig bra, og hvis jeg ikke husker feil kostet den 169 kr.... ikke så dyr heller! :-)
Anonym bruker Skrevet 30. desember 2007 #4 Skrevet 30. desember 2007 Jeg kjøpte ett par på H&M og ett par på cubus, jeg liker dem på cubus best. Men pga melkegangene kan det være lønnsomt å kjøpe bh uten bøyle
Veronica og mini Skrevet 30. desember 2007 Forfatter #5 Skrevet 30. desember 2007 Virker som jeg bør ta meg en tur på Cubus Tusen takk for tipsene!
Anonym bruker Skrevet 30. desember 2007 #6 Skrevet 30. desember 2007 annbefaler en du kan åpen hele puppen og ikke bare deler av den (om du skjønner), hvertfall om du blir så uheldig å slite litt med hovne og såre bryst (slik jeg gjorde med nummer en)
Kvitrebekk Skrevet 30. desember 2007 #7 Skrevet 30. desember 2007 Men hvilken størrelse kjøper dere? Går dere opp en størrelse både rundt og i cup'en? Eller hva? Har vært innom butikken flere ganger for å kjøpe, men så blir jeg så usikker på størrelse at jeg utsetter det gang på gang :-) Nå får jeg nesten ikke på meg de jeg har her hjemme så nå må jeg krype til korset neste uke..
LadyLuck & Skrevet 30. desember 2007 #8 Skrevet 30. desember 2007 mener jeg fikk beskjed å gå opp to cup, og en til to rundt. Husk å kjøpe uten spiler, det kan vist skape melkestopp/prblemer med melkegangene
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå