Gå til innhold

Jippi.. Jeg klarte det..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Må bare få utrykke litt glede over å nådd mitt mål.. Jeg hadde som mål å trene 3 ganger i uken frem til uke 30.. og i dag er jeg 30+0.. jippi.. Og jeg har klart å fullføre det.. skal forsett å trene så lenge jeg klarer (gjorde ikke det sist). Håper fødselen går litt letter enn sist da,.. Men ingen ting er som å klare å fullføre et mål.... Måtte bare få det ut..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gratulerer,det står det respekt av:) Tror nok du har hatt ett rimelig godt svangerskap og da har du vært kjempe heldig:) Lykke til videre:)

Skrevet

Gratulerer så masse med å nå målet ;o) Du har vært kjempeflink :o)

Skrevet

Å, du er flink du! Virkelig. Her har det ikke vært mye trening, har nok med alt hjemme og bekkenet er litt skralt. MEN når jeg er klar for det etter fødselen, da skal jeg begynne på'n igjen og det gleder jeg meg til!

Skrevet

Så flink du er:)

Skrevet

takk for det..

Gjest VerdensHeldigsteMamma
Skrevet

Bra!! Godt jobba, klapp deg selv på skuldra=)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...