lillejente Skrevet 29. desember 2007 #1 Skrevet 29. desember 2007 Hei hei:) jeg har vært innom på sidene her med ujevne mellomrom, for jeg har lenge hatt lyst på barn. Men tiden har ikke riktig vært rett for oss. Men på en romantisk tur til roma bestemte vi oss for å starte prøvingen:) har vært gift i 3 1/2 år, har rekkehus og mannen min har fast jobb. Jeg tar foreløpig bare ekstravakter, men har det supert. Så nå er jeg innom her innimellom for tips og råd:) hadde EL lille julaften:) Så da er det bare å vente i spenning! Jeg har vært litt oppgitt over folk her inne, som strever og ikke klarer å tenke på annet enn om spiren sitter. "slapp av!!" tenkte jeg, ingenting skjer når man stresser sån!! Men nå skjønner jeg at det er jo faktisk ikke mulig å tenke på noe som helst annet når man har begynt å prøve!!!
Giinaღ Skrevet 29. desember 2007 #3 Skrevet 29. desember 2007 Velkommen Ja, det er faktisk sånn at man ikke klarer å tenke på annet når man har blitt en prøver. Telling av dager både hit og dit... Men er jo litt morsomt også lykke til med prøvingen!!!!
*dreamer* <3 Mie Linnea Skrevet 29. desember 2007 #4 Skrevet 29. desember 2007 Velkommen hit!! Masse lykke til med prøvingen, håper spira sitter raskt:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå