Gjest Skrevet 29. desember 2007 #2 Skrevet 29. desember 2007 Ser fortsatt ikke ut men har kloret hendene mine nå sånn at de ser sånn passe normale ut da hehe, så har mamma vært å kjøpt skrubb + ny selvbruner til meg, så skal hun hjelpe meg å spraye lett på armene + bryst og rygg (det som vil synes i kjolen) for å prøve å få vekk de hvite prikkene. Heldigvis har jeg verdens beste mamma Men jeg kommer ALDRI til å dra tild en salongen igjen, og kommer ikke til å anbefale de til noen hvertfall.. De er jo noen av de siste i Oslo som gjør dette nå (manuelt altså)
Mille** Skrevet 29. desember 2007 Forfatter #3 Skrevet 29. desember 2007 Jeg tok på Lillestrøm før jeg giftet meg, ble superfornøyd! Håper det ordner seg da, godt å ha noen å hjelpe seg litt ja. )
Gjest Skrevet 29. desember 2007 #4 Skrevet 29. desember 2007 Åh? hvor i Lillestrøm da? Det går sikkert greit, er jo tross alt ikke min store dag da men litt dritt å gå å se ut som et fugleskremsel uansett..
Mille** Skrevet 29. desember 2007 Forfatter #5 Skrevet 29. desember 2007 Hvordan skal jeg forklare det da. Hmmm...du vet hvor man kjører inn for å parkere på senteret på lillestrøm, den under bakken, på andre siden av veien der er det et apotek og ved siden av der en hudsalong. Der var jeg. Det var i 2004 da. )
Gjest Skrevet 29. desember 2007 #6 Skrevet 29. desember 2007 Hmm, lurer på om de ikke har flyttet da gitt kan ikke huske jeg har sett noe der. Meeen, skal til Lillestrøm etterpå så kan kjøre forbi å se etter.
Mille** Skrevet 29. desember 2007 Forfatter #7 Skrevet 29. desember 2007 Den var ganske liten den salongen da. ;o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå