ღDidrikmamsenღ Skrevet 28. desember 2007 #1 Skrevet 28. desember 2007 Som ikke har spilt noe slikt i det hele tatt før? Hun fikk PS2 med ett slikt robotbuzz spill i julegave, men det ble for avansert for henne. Noen som har noe å anbefale?
Go`mamma`n... Skrevet 29. desember 2007 #2 Skrevet 29. desember 2007 Franklin - han derre på barne-tv Det har vært veeeeldig pop her i huset. Gutten min er oxo 5. JordbærMathilda(?)
ano`num *17.03.10* Skrevet 29. desember 2007 #3 Skrevet 29. desember 2007 Jenta vår på 7år fikk ps2 i julegave. Da var et buzz spill ink. Fra 3år. Hun synest også det var litt vanskelig. Så ønsket hun seg såå veldig singstar som hun fikk med tanten sin. Det ble heller ikke en veldig suksess. Vanskelig å følge med på ordene, kjedelig alene og kjedelig i lengden. Nå har hun fått låne et eyetoy spill. (Kamera som fanger opp bevegelsene hennes, og hun skal utføre div oppgaver) Det er helt topp!! Står å hopper og spretter forran skjermen. Får prøve seg på å lage fastfood, har konk. med kokken eller skal snekre og rive ned murvegger. Det falt helt i smak. Er litt forskjell på 5 og 7år, men jeg tror absolutt at et slikt spill kan være noe Alt det krever er bevegelse, koordinering (øvelse gjør mester) og en porsjon latter
Gjest Skrevet 29. desember 2007 #4 Skrevet 29. desember 2007 Spyro, the Dragon:) Det er et barnespill, og styr unna det nyeste for det er mer avansert og "mørkere"... Men de gamle er geniale, o kanskje noe for mor også? Jeg er iallefall en fast spiller og fan av Spyro og har vært det siden det første spillet kom ut. Tror det er 5 år det starter fra, men det er så avansert man selv gjør det til egentlig. Man MÅ jo ikke videre på hvert nivå for å ha glede av det så hun kan ha glede av det i mange år fremover:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå