Lillegull og spiren Skrevet 28. desember 2007 #1 Skrevet 28. desember 2007 huffffffffffffffffffffff.......ganske så lei nå. Det er 2 dager til ikm,men helt hvit test:( hadde litt ekstra håp denne pp,siden dette var første pp etter lap i nov:( men nei da..da rusler jeg vell inn i min 18 pp snart. vet snart ikke hva jeg skal si,gjøre eller tenke,for det kommer til å klikke for meg snart..nå vil jeg ha en posetiv test:(snufs
Gjest Skrevet 28. desember 2007 #2 Skrevet 28. desember 2007 Baas da! Fikk ikke positiv test før 5 eller 6 dager etter IKM sist jeg- er ikke alle som produserer hcg like fort vet du:-) Ikke gi opp håpet! Klem
Skrekkblanda fryd *mamma* Skrevet 28. desember 2007 #3 Skrevet 28. desember 2007 Kjære deg, jeg skjønner at du blir lei. Men håpet er jo ikke ute enda da, jeg testet blendahvitt 3 dager før IKM, og CB digital sa "ikke gravid". Dagen etter ble testen svaaakt positiv, etter lang tid. Holdt seg svak i flere dager. Nå, 4 dager etter IKM er strekene like sterke som kontrollstreken.
Lillegull og spiren Skrevet 28. desember 2007 Forfatter #4 Skrevet 28. desember 2007 tajj damer,ja da er det håp,men kan aldri verden tenke meg at jeg er gravid....hadde jeg bare fått en svaaaak strek,men nå r det ikke er noen strek der:( nesten så jeg begynner å se syner vettu.. he.he jeg har lyst på den med lommelykt,holdt den under alle lampene her,men nei da,,,ingen strek å se..he.he snakk om å være gal:)
Tryne_ nr.3 på vei Skrevet 28. desember 2007 #5 Skrevet 28. desember 2007 Kjære de, jeg forstår deg så altfor godt. det er ikke noe god følelse å se alle disse negative testene, prøvde 2 år med nr.1 og har til nå prøvd 1 år med nr.2, men ser ikke ut som om det skal ære så lett denne gangen heller. Jeg som du, mister motet veldig ofte. Jeg hater hele prøvingen, å det er lite kjekkt å se hvor lett andre har det. ikke nok med det så betaler man en formue tilslutt for å få ett stakkars lite barn som man ønsker seg. Jeg håper inderlig at du ogås snart skal klare det, unner ingen å sitte i sen slik situasjon.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå