Gå til innhold

Tror jeg havner her sammen med dere om ikke så alt for lenge..


Anbefalte innlegg

Skrevet

og jeg er så redd..men livet med sambo er så utrygt. Jeg har ingen tillit til han , han har løyet og gått bak ryggen min i flere år, tenker ikke på utroskap..men løgner, og økonomiske kriser som han har holdt skjult..allikevel kjøpt ting han ikke har hatt rå til. Selv tjener jeg bra. og jeg tror det er et nederlag for han å ikke være den som forsørger..men han har kjørt seg fast i gjørma, og jeg finner nye inkassoer gang på gang..

Han hakker, støtter meg lite, "ser" meg ikke..føler meg kontrollert og styrt, redd for å gjøre "noe" galt..han har aldri vært voldelig mot meg..Savner det vi en gang hadde, den tryggheten jeg følte da han holdt rundt meg..men den er ikke der lengre..og det er så trist..

Vi har et barn på rundt året, og jeg hadde sett for meg en lykkelig fremtid sammen som familie, men ting blir ikke alltid slik man planlegger..

Måtte bare få ut litt tanker.. noen som har vært gjennom det samme, og som har noen trøstende ord eller råd å komme med?

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...