Herlige barn har jeg fått Skrevet 26. desember 2007 #1 Skrevet 26. desember 2007 Hadde en heftig diskusjon like før julen med guforeldrene til den ene ungen min, det hele endte med at de er sure enda på meg og dermed så straffet de ungen og lot være og komme med noen julepresang. Snakk om og oppføre seg rimelig voksent enda de nærmer seg 30 årene begge 2. Skulle tro de var 14 år begge 2 som nå sitter og bare furter fordi de ikke fikk sin vilje.
Linda-Kristin=) Skrevet 26. desember 2007 #2 Skrevet 26. desember 2007 hva fikk de ikke viljen sin med da?
Herlige barn har jeg fått Skrevet 26. desember 2007 Forfatter #3 Skrevet 26. desember 2007 Ta med ungen min til London til sommeren, kunne heller tatt med seg ungen til Mummiland, men ikke en vilter unge til London som ikke de kan ha i vogn heller.
suppegjøken+grønnskollingene Skrevet 26. desember 2007 #4 Skrevet 26. desember 2007 Lurer på hva guforeldre er jeg? Er det gudmor og gudfar? Hadde forresten synes det var stas om noen av fadderne (hvis det er det du mener) ville ta med seg barnet mitt på tur. Er mye artig i London også.
Makka Pakka Skrevet 26. desember 2007 #5 Skrevet 26. desember 2007 Altså.... Gudforeldrene ville ta med ungen DIN til LONDON, men det vil altså ikke du.... Men "forlanger" at de i stede drar til Mummiland. He he, ja du snakker. Om det virkelig ER slik jeg har tolket det så synes jeg du er urimelig og ikke rent lite storforlangende. Men at de ikke gir julegave til ungen av den grunn synes jeg ikke noe om. Er jo ikke h*ns feil da.
Herlige barn har jeg fått Skrevet 26. desember 2007 Forfatter #6 Skrevet 26. desember 2007 Jaha en 4 åring med til London i 1 uke der gudfar garantert kommer til og sitte mye på pub og drikke og se fotballkamper og ungen sikkert kommer til og stikke av? Samtidig har de jo varslet at vi måtte dekke biletten og det var ikke billig for de skal bo på et kostbart hotel. Vi driter ikke penger heller og kan love deg du hadde sett situasjonen ann helt før du sendte avgårde din 4 åring til London med hvem som helst. Engang mistet hun han på et kjøpesenter i byen og sa til guttungen at han måtte være på lekebutikken mens hun skulle prøve noen klær, det hele endte med at hun gråtkvalt ringte til meg og sa gutten var vekke og at han var alene på lekebutikken. Men de fant han raskt da, er jo ikke bare og gå i et prøverom på Harrods og la guttungen leke alene på en lekebutikk i mellomtiden.
Gjest Skrevet 26. desember 2007 #7 Skrevet 26. desember 2007 Hehehehehehehe. Jeg hadde ALDRI latt noen ta med seg mine unger (eller en av dem) på storbyferie. At de stiller spørsmålet viser at de ikke har tenkt seg godt nok om (med mindre vi snakker om en 12-åring da). Og reaksjonen på ditt nei viser at du hadde HELT RETT i å si nei. Jeg ville sett dette an litt, de trenger ikke spille verdens største rolle i ditt barns liv, vet du. Det er mange som har faddere som ikke gjør stort av seg.
Makka Pakka Skrevet 26. desember 2007 #8 Skrevet 26. desember 2007 Hm da så... Ville kanskje ikke sendt ungen min på ferie med de da i det hele tatt. Hadde vært engstelig og om dere må betale hele ferien for barnet og dette er for dyrt for din økonomi så ville jeg nok latt barnet være hjemme hos sin kjære mor :-)
Gjest Skrevet 26. desember 2007 #9 Skrevet 26. desember 2007 EEEEHHH! De gudforeldrene ville kun fått samvær under tilsyn her i huset. I alle dager!
LegallyBlond Skrevet 26. desember 2007 #10 Skrevet 26. desember 2007 Dårlig gjort mot ungen, men forhåpentlig er han ikke gammel nok til å tenke over det ennå. Håper de tar seg sammen litt da. Kan iallefall banne på at INGEN får ta med seg mine barn til London før de er MINST 13-14 år, kanskje bortsett fra besteforeldrene. Med tanke på måten hun "mistet" han på kjøpesenteret hadde jeg ikke sendt ungen noen som helst sted med dem...
suppegjøken+grønnskollingene Skrevet 26. desember 2007 #11 Skrevet 26. desember 2007 Jeg trodde man valgte gudforeldre som man har tillit til og stoler 100% på i forhold til barna sine. Mine barns faddere kan få ta med seg barna mine hvor som helst, de stoler jeg nemlig på.
Renate77 ♥med gutt og jente♥ Skrevet 26. desember 2007 #12 Skrevet 26. desember 2007 Helt enig med Alienbud!
#gurimalla# Skrevet 26. desember 2007 #13 Skrevet 26. desember 2007 I det ene innlegget sier du gudforeldre, i det andre "hvem som helst". Det er vel ingen som lar hvem som helst være gudforeldre til sitt barn. Det skal jo være noen man stoler på og er trygge på, noen man har tillitt til. Hmmm... skjønte ikke det der helt jeg. Et rart valg av gudforeldre du har tatt,hvis de er så uansvarlige og så lite skikket til å være sammen med barn som du fremstiller dem.
#gurimalla# Skrevet 26. desember 2007 #14 Skrevet 26. desember 2007 Men det å ikke gi gave til barnet fordi man er sint på foreldrene... Det er uakseptabel oppførsel. Det er jeg helt enig meg deg i!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå