Gå til innhold

arghhh kan noen få denne ungen uuut?


Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg er sååå lei =( 10 dager igjen til termin...vil ha tilbake kroppen min. aldri mere svangerskap for meg.

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du klarer og holde ut 10 dager til, og den lille kommer kanskje før og:)

Tenk på den fantastiske premien du får, da!:)

Lykke til med fødsel:)

Skrevet

greit å vente til det blir 08 da vel:) det holder du sikkert ut:)

Skrevet

Mest sannsynlig kommer han sikkert på overtid :( Typisk min flaks det...

Skrevet

Kjenner til den! Var drittlei og oppgitt mot slutten selv. Leste på bim om ei som hadde tatt ett halvt krus øl og ett shotglass med lakserolje som det hadde fungert gunstig på, og ettersom jeg var ved termin prøvde jeg den. Gikk knall det! Fikk en sønn mindre enn 15 timer etter inntak. Men som sagt var jeg ved termin, så det kan jo ha vært det også. ;o)

Skrevet

hoho =) kanksje jeg skal prøve det da..hehe..har malt hele stuen utenat det har hjulpet noe på denne karen..er nok en seig liten jævel..hehe

Skrevet

Jeg gikk i trapper, hadde sex (gubben var utslitt), spiste kanel, drakk spesielle teer, osv osv... Var LEI! Men han kom ikke, og jeg ble sprø av ventingen uten søvn (sov enormt dårlig i hele svangerskapet). Så da begynte selvsagt riene i det jeg skulle legge meg noen timer etter 2 dl med øl og litt lakserolje. ;o)

 

 

Skrevet

Enig i at det er bedre å få han til 2008, kanskje, men så lenge han er frisk og fin spiller er jo det det viktigste:)

Har dere tenkt på navn da?:)

Skrevet

hahahahah :D Beklager at jeg ler, men jeg misforsto helt her.... sitter med to masete og halvsyke unger og en sliten familie etter magesjau og spying hele gjengen HELE jula, og trodde du var i samme båt... dvs få ut ungen av huset så mamma kan få slappa av litt... hihi :)

 

ang. det du egentlig spurte om: prøv å slappe av... det var det beste rådet jordmora mi ga meg sist nå. Slapp av, ta det helt med ro. Sjansen er større for at fødselen starter hvis du er rolig enn om du stresser. Dessuten har du mye mer energi til den jobben fødselen er om du har spart kreftene istedet for å bruke dem på vindusvask og andre tulleråd :) *klem*

Skrevet

Du får knipe igjen litt til og satse på årets nyttårsbaby :))

Skrevet

hehe, uff - da jeg hadde 14 dager igjen til terminen kom eksen (da kjæresten) fra australia for å være med på fødselen. vi hadde sex i en uke, hver dag, to ganger om dagen - og ut kom ungen 6 dager før terminen :) skal sies at det ikke var noen nytelse inne i bildet for meg, var kun for å sette igang ting - og så fikk jo typen seg litt da, hehe!!

Skrevet

Prøv å knip igjen!! Jeg har en gutt som er født 30 desember, syns virkelig synd på han, tenk å alltid være minst i klasse osv!! Hadde termin med han 22 januar, så jeg ble ikke direkte happy når vannet gikk 29 desember!!!!!

 

Nyt den siste tiden, forlang fotmassasje, spis snop og bare kos deg (selv om jeg vet at det er enklere sagt en gjort)

 

Masse lykke til, uansett når det skjer!!!

Skrevet

Så øl og lakserolje "virker" da?? Hva slags øl? Alkoholfri, eller ikke? Hvor mye? Kanskje jeg prøver denne "kuren" etter nyttår, har termin 12. januar. Iallefall skal saexlivet få seg et løft rundt nyttår, hehe. Iallefall for mannen :-D

 

Skrevet

SEX-livet, skulle det selvfølgelig stå..

Skrevet

Selv om man er lei på slutten ville jeg gjort det jeg kunne for å holde ungen inne... Jeg hadde vært overlykkelig om jeg fikk gå over nyttår med termin så nærme jul... for ungen sin del! Tenk så kjedelig å være sist ute med alt, sist bursdag, sist lappen på både moped og bil, alltid bursdag når alle andre har ferie og ikke får gratulert deg med dagen, bursdag midt oppi julefeiring og annet stress... nei, jeg ville heller hatt i januar. Da vil barnet være eldst i klassen, få gleden av å være først ut med lappen, og han får begynne på skolen ett år senere. Jeg syntes de begynner på skolen for tidlig (de som er født sent på året).

Skrevet

Litt enig med ringen på fingern her jeg... Har faktisk litt erfaring å vise til nå, ettersom min søster (snart 13) og Ida (snart 3) er født hhv sent og tidlig på året... Alt er liksom litt enklere med Ida, barnehage og skolestart, søster var veldig veldig liten da hun begynte som 5 1/2-åring på skolen...

 

Når det er sagt tror jeg at jeg forstår deg godt, selv om jeg aldri rakk å bli lei. Men, mitt beste tips er å finne på andre ting, planlegg en masse ting du skal rekke før fødselen, unger har en tendens til å dukke opp når det ikke "passer"... Hehehehe...

Skrevet

hehe, jeg har 18 dager igjen til termin og er veldig klar nå ja! føler med deg =)

Skrevet

Skjønner at du ikke mente det sånn, men synes det var litt drygt av deg å omtale babyen i magen din som en "liten jævel..". Måtte bare kommentere det:/

Skrevet

fortsatt ingen tegn til fødsel..hehe...

 

du som kommmenterte at jeg kalte ungen min en jævel, ikke ta alt så seriøst.

 

jeg er lei ryggplager, press mot bekkenet, og stadig hypping urinering om natta..

Skrevet

Du får nok nyttårsbarnet du. Føler med deg:)

Skrevet

Mitt råd til deg er... KNIP til på nyåret. Bedre å få babyen i januar enn i romjula.

Minsten min er 2 år i dag. Dvs. at han får gaver to ganger i året med noen dagers mellomrom bare. I tillegg blir jula litt ekstra kostbar siden det da blir bursdagsfeiring i tillegg.

Fetteren min har bursdag den 28.desember. Han har alltid syntes det har vært kjipt og alltid være sist i klassen til å fylle år, få lappen, lov til å gå på by'n etc. etc. Desverre klarte jeg ikke å følge hans råd om å knipe til det ble januar.

Skrevet

Null symp. Hater gravide damer som syter over at de er lei av å være gravide.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...