Anonym bruker Skrevet 25. desember 2007 #1 Skrevet 25. desember 2007 Tror jeg har fantom graviditet!! Håper det er bare fantom.......... Tør ikke ta testen!! Snupp er bare 5 måneder.......... Vet ikke hvorfor jeg skriver det her engang, men kan ikke si det til Kjærst for da tror jeg han kommer til å få angst OPPOVER!!!
Anonym bruker Skrevet 25. desember 2007 #2 Skrevet 25. desember 2007 ÅÅ Glemte å si at jeg går på cerazette da.....
Anonym bruker Skrevet 25. desember 2007 #3 Skrevet 25. desember 2007 akurat sånn har jeg det også.. har tatt test og den var negativ. går også på cerazette. lille gutt er snart 5mnd. håper det beroliger deg litt:) tror det er pilla som gjør det med meg jeg..
Anonym bruker Skrevet 25. desember 2007 #4 Skrevet 25. desember 2007 ååå phu...... godt å høre... har vært skikkelig nervøs!!! Vi skal jo ha flere etterhvert, men vil så gjerne kose meg litt med lille tulla mi aller først!!
Anonym bruker Skrevet 25. desember 2007 #5 Skrevet 25. desember 2007 hei:-) jeg brukte cerazette å blei kjempekvalm!! stoppa å bruke de 1 uke å kvalen ble borte med engang, så begynnte jeg på pilla igjen å blei kvalm..det gjorde jeg avogpå 3 ganger å det slo ikke feil! så jeg slutta på den, ble så dårlig! tror ikke du er gravid:-) er nok bare pilla, åsså det i magen har jeg å hatt lenge..mensen kommer aldir jo..å tulla er snart ett år:-/
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå