novembermammatil3 Skrevet 25. desember 2007 #1 Skrevet 25. desember 2007 Hva skal jeg gjøre?? Han hoster og nyser,men ingen feber.Surkler litt,er det no grunn til å dra på legevakta å sitte der i 3 timer??
Gjest Skrevet 25. desember 2007 #2 Skrevet 25. desember 2007 Jeg ville nok ikke gjort det. Det er svært lite å gjøre med forkjølelse uansett.
Retro-mamma Skrevet 25. desember 2007 #3 Skrevet 25. desember 2007 Jeg hadde dratt på legevakta eller Volvat, fordi babyer klarer ikke alltid å hoste oss slim selv - og det kan i verste fall føre til asmatiske anfall. Følg i hvert fall med på pusten hans. Hvis han puster med magen, så har han slim i bronkiene. Drypp med saltvann eller morsmelk i nesa?
novembermammatil3 Skrevet 25. desember 2007 Forfatter #4 Skrevet 25. desember 2007 Takk for svar:) Han sover nå.Ligger med senga hevet. Jeg venter å ser ann formen i løpet av natten!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå