Gjest Skrevet 24. desember 2007 #1 Skrevet 24. desember 2007 For eldste tror jeg det var Nintendo wii og mellomste var superhappy for Fisher price pc og kamera. Når hun pakket opp pc`en sa hun yes og strakk den ene armen i været....så sa hun nå ble jeg glad mamma. Utrolig koselig og så lærte vi at de andre pakkene for oss var helt overflødig. Minste brydde seg ikke om en shit hehehehe og har mange pakker igjen til i morgen. Jo forresten synes hun den fine skinnstolen fra farmor og farfar var veldig fin:)
Mrs. Bouquet Skrevet 24. desember 2007 #2 Skrevet 24. desember 2007 Her tror jeg nok det var brio gåvogn. Jenta er 11 mnd. og går ikke med mindre hun har noe å holde seg i, hun er så stolt når hun langer avgårde.
SUKK!! Skrevet 24. desember 2007 #3 Skrevet 24. desember 2007 her var det lego city som var det store. Så nå kan vi bygge en hel by:)
lifa og Eline Skrevet 24. desember 2007 #4 Skrevet 24. desember 2007 Bok med min Lille fee. Hun er 22 mnd. Skulle ha den med seg i senga også.
Guttemamma til tusen :) Skrevet 24. desember 2007 #5 Skrevet 24. desember 2007 her var det overflod av pakker, som i fjord:o) gullet mitt er 20 mnd, og eelsker gråtass.. vi finner ikke gråtass traktoren hans, og han spurte en del etter den i dag. Heldigvis hadde jeg kjøpt ny til han til jul (siden den andre mangla begge fremhjula+panser) og sa til han at han skulle få ny i pakken senere i kveld. mens han åpna pakker så papiret fløy var han like skuffa hver gang "ingen gråtass" sa han hver gang. Da jeg endelig fant pakken med gråtass i så lyste han opp, "SE, GRÅTASS!!!" så etter det var igrunnen alle pakkene gøye,så lenge gråtass var i den ene hånda mens han pakka opp:o) Ja..så av alle store, flotte og dyre gaver, så var det denne lille gråtass traktoren til 100 kroner som var den store hiten:o)
litoja&Nemi♥ 13.05.06♥ Skrevet 24. desember 2007 #6 Skrevet 24. desember 2007 Stor suksess her med Toby the Totbot fra besteforeldrene, satt å gynget med den =) Også var en viss liten bissevovve ganske populær, satt å børstet og koste den i sikkert en halvtime. Så søt atte. Ellers var det julekakene som fikk mest oppmerksomhet.
Gjest Skrevet 24. desember 2007 #7 Skrevet 24. desember 2007 åååå fikk han ebbe? Koselig:) Mellomste fikk en dalmantiner og den heter Line hehehe:)
Blue Lady Skrevet 24. desember 2007 #8 Skrevet 24. desember 2007 Det elektriske Briotoget og skinnene, og rattkjelken! bare så synd det ikke er spesielt mye snø i Tromsø har snødd litt i dag, men tror ikke det holder
litoja&Nemi♥ 13.05.06♥ Skrevet 24. desember 2007 #9 Skrevet 24. desember 2007 Hun fikk det ja. Hun er veldig glad i hunder for tide, peker og roper når hun ser en. Også har vi fått kalender med hunder i, hun står å blar i den flere ganger om dagen. Når hun endelig begynner å prate litt, så får den nok et eller annet fint navn.. foreløpig heter den hunden =)
nickoline og supermann Skrevet 24. desember 2007 #10 Skrevet 24. desember 2007 Var masse leker som var stas........., men trehjulsykkelen var helt toppers. Han vil nok gjerne rekke ned til pedalene. Men er nok litt liten.
WP-TLogPeanut Skrevet 24. desember 2007 #11 Skrevet 24. desember 2007 her var det nok babybornen hun fikk av meg som ble mest populær Nekta å legge seg uten at beibi fikk bli med
MadameMimm Skrevet 24. desember 2007 #12 Skrevet 24. desember 2007 Hos min 2-åring var det skiene som ble mest poppis, får bare håpe det blir snø snart, slik at parketten får oppleve ett par år til.
Gjest Skrevet 24. desember 2007 #13 Skrevet 24. desember 2007 He he ligger ei tuppe her å sover og,med babybornen i armkroken:o)
lenej :o) Skrevet 25. desember 2007 #15 Skrevet 25. desember 2007 mini fikk masse flott han også, men i vår gave lå to mam-smokker, som var inni plastetuiet. å dem rista han på, å lo som bare det!! han hadde 2 kraftige latterkramper idag, lille gutten min!
Julie Angelica:) Skrevet 25. desember 2007 #16 Skrevet 25. desember 2007 Her var det dukkevogn fra mammaen og pappaen hennes, og trehjulsykkel far bestemor og bestefar:) Ikke noe annet var interressant etter at det var pakket opp:)
FrøkenSprøken Skrevet 25. desember 2007 #17 Skrevet 25. desember 2007 En postmann Pat-bil fra søskebarnet mitt. Stua er FULL av Duplo og Brio-tog, og jeg og pappaen har bygget og lekt oss i hele kveld, mens mini har kjørt Postmann Pat rundt og rundt og rundt, mens han har sunget på Postmann Pat-sangen. Lille søte raringen vår;) Har aldri sett noen barn få så mange leker som det han fikk i dag, men det brydde han seg ikke så mye om. Får se om han slipper bilen lenge nok til å gløtte litt på resten av lekene i morgen;)
Gjest Skrevet 25. desember 2007 #18 Skrevet 25. desember 2007 han er bare 11 mnd.. men det virka som han syns det Fischer Price toget var morsomt. Det er et sånn som går av seg selv med noen dyr oppi =D
3b@rnsmor-30* Skrevet 25. desember 2007 #19 Skrevet 25. desember 2007 guttungen på 4 år var nok mest glad for snowraceren og heisekrana (som er like høy som han) med kontroll og batteri i. jenta på 2,5 år var nok mest fornøyd med rosa sengesett med hjerter på som passer til den nye store dyna hun også fikk. men de var faktisk like glade for alle klærne de fikk, som leikene..
Gjest Lille jenta mi Skrevet 25. desember 2007 #20 Skrevet 25. desember 2007 Bare 14mnd , men hun har allerde fått ett hat/elsk forhold til en stor dukke hun fikk, den hadde fått klær med påsydd hennes navn...skikkelig fin gave:-)
~sjiraff~ Skrevet 25. desember 2007 #21 Skrevet 25. desember 2007 My little Pony tekanne hus og de fire små hestene, samt en bratz hest. Da var hun busy resten av kvelden )
Gjest Skrevet 25. desember 2007 #23 Skrevet 25. desember 2007 Lekekjøkken (fra oss), tesett tilpasset kjøkkenet (fra søskenbarn m.fam) og doktorsettet (fra søskenbarn det også) var kjempestas. Fikk akkurat servert et "måltid" tilberedt på lekekjøkkenet nå. Må nok regne med masse av det slaget framover.... .-)
Mille** Skrevet 25. desember 2007 #24 Skrevet 25. desember 2007 Storesnuppa ble mest glad for skiene hun fikk av oss, lillesnupp ble mest glad for et lite musikkinstrument som jeg ikke husker hva heter, den fikk hun av storesøstra si. )
--arkin-- Skrevet 25. desember 2007 #25 Skrevet 25. desember 2007 her ble bella mest glad for en brio dukkevogn som er helt lik en vanlig kombi vogn bare at den er mindre utgave. dukka som kan ligge i vogna og så var det leke kjøkkenet som hun fikk fra oss og all den maten som jeg har kjøpt separert til kjøkkenet. det jeg var mest fornøyd til henne var gava fra tanta mi. det var en hel pappeske fullt av ulltøy. det var vel ca 15 par ullsokker i mange forskjellige strl, regntøy for neste sesong med regnhatt og regnvotter, 5 pakker tynne ull genser og 5 pakker ull stilongs, dette var også i forskjellige strl. dette synes jeg ar helt supert, tanta mi jobber på en sportbutikk.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå