-Mariposa- Skrevet 21. desember 2007 #1 Skrevet 21. desember 2007 For 2 år siden var jeg helt sikker på at jeg skulle være gravid rundt julen 2007 og gledet meg til å si nei til akevitten på julaften og at søstra mi skulle skjønne tegninga og bli vill og gal av glede, he he:) Men... jeg har ikke helt gitt opp håpet om å være gravid neste jul, selv om det til tider ser ganske dystert ut. Ønsker alle jentene her en riktig god jul! Kos dere med rødvin og akevitt og all slags rar mat som man ikke burde spise om man er gravid (feks rakfisk og rare oster om man liker denslags;). Jeg skal i alle fall kose meg med sambo, familie og gode venner!
babysyk-med spire! Skrevet 21. desember 2007 #2 Skrevet 21. desember 2007 Hehe artig at andre har samme tanker som meg... For et par år siden var jeg sikker på at jeg skulle bli gravid sommeren 2007, så for et halvt år siden skulle jeg være gravid i jula 2007, og her sitter jeg da, så langt i fra gravid som mulig... så da tenker jeg nå: NESTE jul... DAAAA er jeg gravid. Den som venter får se GOD JUL!!!
Anonym bruker Skrevet 22. desember 2007 #3 Skrevet 22. desember 2007 Om det kan være en liten trøst,så er det IKKE noe morro å være gravid i Jula! Ikke kose seg med vin,gløgg,ikke ribbe (for da kan du bare glemme å sove pga halsbrann....)
Ella-83 Skrevet 24. desember 2007 #4 Skrevet 24. desember 2007 Satser/håper på å være gravid jula 2008 jeg også..
babysyk-med spire! Skrevet 25. desember 2007 #5 Skrevet 25. desember 2007 Hmmm der sa du noe men det er vel ikke kult å gå gravid på sommern heller.. har jeg hørt rykter om Jeg ofrere heller ribbe, vin og julegløgg fremfor å gå med tung mage på sommern tror jeg.. Men egentlig er jeg vel bare glad til om jeg blir gravid, så det spiller igrunn ingen rolle
Shauri Skrevet 26. desember 2007 #6 Skrevet 26. desember 2007 Jeg tenker mest på at jeg ikke har så veldig lyst å måtte reise på sykehuset når det kan være minus grader.. jeg HATER kulde... men som med deg så gir jeg egentlig blanke når jeg blir gravid, bare jeg blir det!! hehe
Ella-83 Skrevet 26. desember 2007 #7 Skrevet 26. desember 2007 Søstra mi gikk høygravid en sommer hvor det var ekstremt varmt (fødte i august). Tror hun kan skrive under på at det ikke var særlig gøy. Hun la på seg hele 30 kg i svangerskapet og var stor og tung. Men som du sier så er jeg også bare glad til om sambo gir meg grønt lys. Trenger ikke be meg to ganger :-) Dessuten har vi varmepumpe med aircondition her vi bor, så jeg hadde nok overlevd en varm sommer som høygravid. Hehe.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå